O firmie

image_pdfimage_print

Odpady niebezpiecznePPHU „ABBA-EKOMED” Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu lider szeroko rozumianej ekologii od 1993 roku zajmuje się profesjonalnie ochroną środowiska naturalnego.

Jako jedni z prekursorów podjęliśmy problem uporania się z odpadami masowo zalewającymi nasze otoczenie.

Sukcesywnie rozwijamy działalność w zakresie gospodarowania odpadami. Nasza specjalnością to recykling lamp fluorescencyjnych, demontaż i usuwanie azbestu, produkcja paliwa alternatywnego na bazie odpadów, recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

W chwili obecnej zaufało nam ponad 2500 przedsiębiorstw na terenie całego kraju, które kompleksowo obsługujemy w zakresie gospodarowania odpadami. PPHU „ABBA-EKOMED” Sp. z o.o. w czasie trwania swojej działalności zapracowało na bardzo dobrą opinię wśród swoich kontrahentów dotyczącą wykonywania usług. Świadczą o tym liczne referencje, pozytywne opinie oraz nagrody. Do atutów naszego przedsiębiorstwa należą: wysoko wykwalifikowana kadra naukowo-techniczna, zapewniająca profesjonalizm w świadczeniu usług, elastycznością w działaniu, specjalistyczny transport ADR-owski, stosowanie nowoczesnych technologii przyjaznych środowisku.
Motto firmy: „TWOJE ODPADY NASZYM PROBLEMEM” całkowicie odpowiada kierunkom rozwoju naszego i Państwa przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz